Skip to main content

Niechirurgiczne uzupełnianie włosów dla mężczyzn

Dla mężczyzn przygotowaliśmy unikatową linię produktową, która zapewnia nowoczesne i zupełnie niewidoczne uzupełnienia, doskonale integrujące się z naturalnymi włosami. Nasze rozwiązania mogą być zastosowane w każdym przypadku i skutecznie eliminują efekty łysienia męskiego np. zakola i przerzedzenia włosów na szczycie głowy.

Wskazania

  • Różne rodzaje łysienia.
  • Zakola, gniazdko, przerzedzenia włosów.
  • Natychmiastowa zmiana fryzury.
  • Terapia przeciwnowotworowa.
  • Łysienie męskie, plackowate.
  • Łysienie u dzieci.
  • Alternatywa dla przeszczepu włosów.

Czym jest niechirurgiczne uzupełnianie włosów?

Nasze systemy to alternatywa dla standardowych peruk i przeszczepu włosów. Są to rozwiązania, z których można korzystać 24h na dobę, nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach- basen, siłownia, porywy wiatru. Gwarantują pełen komfort użytkowania i przede wszystkim naturalny wygląd. Zastosowana przez nas technologia przetestowana została przez gwiazdy sportu i telewizji, które wykorzystują nasze systemy w pracy, a także w życiu codziennym. System można zastosować całościowo lub wyłącznie w miejscach przerzedzenia włosów.

Metody uzupełniania włosów

Dopasujemy rozwiązanie do Twoich potrzeb

Injection Hair System

Wyjątkowa jakość włosów, włosy „wstrzyknięte” do mikroskóry, zaś  permanentna metoda mocowania do skóry głowy zapewnia, zapewnia bardzo duży komfort noszenia nowych włosów.

Indywidualna projekcja włosów

System wykonywany na indywidualne zamówienie, idealnie dopasowany do kształtu głowy pacjenta. Produkowany jest z samodzielnie wybranych przez pacjenta włosów.

Peruki w terapiach nowotworowych

Posiadamy w ofercie gotowe peruki dla mężczyzn.

Najdelikatniejsze gęstości na najcieńszych bazach

NOWOŚĆ! Dla osób chcących skorzystać z bardzo subtelnych gęstości uzupełnienia przygotowaliśmy linię na najdelikatniejszych bazach dostępnych na rynku. Pozwala to cieszyć się uzupełnieniem włosów dla osób, które swoje włosy mają bardzo cienkie i delikatne.

Łysienie plackowate

Systemy dopasowane do potrzeb walczących z łysieniem plackowatym, pozwalające na odtworzenie fryzury sprzed początku choroby. Uzupełnienia zawierają minimalną ilość włosów wysokiej jakości, dzięki czemu wyglądają bardzo naturalnie.

Gotowe uzupełnienia włosów dostępne od zaraz – implant włosów

Posiadamy w ofercie gotowe rozwiązania częściowe dla Panów dostępne na miejscu, które mogą być wykorzystane i wystylizowane w dniu wizyty w Klinice. Dzięki komfortowym metodom mocowania są one niewidoczne i nie wyczuwalne dla otoczenia.

SYSTEM WŁOSÓW CNC

Rozwiązanie PREMIUM dla najbardziej wymagających klientów. 

Absolutna nowość na rynku, skierowana do najbardziej wymagających odbiorców, pragnących uzyskać niezwykle naturalny efekt końcowy. Odsłonięta linia czoła, mocowanie bez konieczności wygalania włosów i zdejmowania systemu na noc to tylko niewielka część zalet tego rewolucyjnego rozwiązania. Implant CNC doskonale łączy się z przeszczepem włosów, zapewniając idealną integrację przedniej linii włosów.

Poznaj szczegóły

Umów się na konsultację

Wspólnie dobierzemy dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Dlaczego system Hair LAB?

Włosy Virgin – najlepszej jakości

System indywidualnie projektowane

Nowoczesne, niewyczuwalne rozwiązania

Pacjent sam wybiera włosy do uzupełnienia

Zobacz nasz system w praktyce

Poznaj opinie użytkowników naszych rozwiązań

Męska metamorfoza  0:45

Zapraszamy do obejrzenia metamorfozy byłego kapitana Legii Warszawa- Ivicy Vrdoljaka, który zdecydował się na system Injection. Jest to kolejny system naszego Ambasadora i sprawdzał się doskonale zarówno na boisku, jak i poza nim.

System w praktyce 0:54

Video prezentuje przebieg zabiegu niechirurgicznego uzupełniania włosów oraz jego praktyczną stronę w życiu codziennym, na przykładzie naszego kolejnego Ambasadora, muzyka Adama Bienia.

Tomasz Dedek o systemie 2:02

Aktor Tomasz Dedek skorzystał z naszego rozwiązania do swojej roli w spektaklu Kontrabanda. W ramach projektu przygotowaliśmy rozwiązanie typu Injection, jak czuje się w nim Tomasz Dedek? Zobaczcie sami.

Więcej filmów i opinii na naszym kanale YouTube, kliknij i subskrybuj nas: 

NOWOŚĆ! Implant włosów CNC

SYSTEM WŁOSÓW CNC

PRODUKT PREMIUM

Technologia dedykowana dla mężczyzn nie szukających żadnych kompromisów związanych z fryzurą. System CNC to najwyższej klasy rozwiązanie, które można nosić 24/h- 7 dni w tygodniu, nawet w najcięższych warunkach (siłownia, basen, sporty ekstremalne). Doskonale integruje się z własnymi włosami Pacjenta oraz z przeszczepami włosów, tym samym poprawiający ich efekt.

Poznaj implant CNC