(22) 648 50 90 (22) 648 01 02 klinika@hairlab.pl

Uzupełnienia włosów dla mężczyzn

Wszyscy zasługujemy na to, by czuć się dobrze z samym sobą i siebie akceptować. Wielu mężczyzn ma jednak z tym problem, a przyczyną są powiększające się zakola i coraz bardziej przerzedzone włosy.

Nie ma powodu, dla którego musisz tak zmniejszać jakość swojego życia. Nie musisz ryzykować poddając się drogim i inwazyjnym chirurgicznym przeszczepom włosów i przyjmować niebezpieczne chemiczne środki jak Propecia czy Regaine…

Udoskonaliliśmy męskie rozwiązania uzupełnień włosów, tak byś mógł czuć się jeszcze bardziej komfortowo i naturalnie. Dostosowana gęstość włosów, widoczna linia czoła, idealnie dobrany kolor i lekkość systemu sprawią, że zapomnisz o swoim problemie i będziesz mógł w pełni korzystać nawet ze swoich ekstremalnych sportowych pasji.

Polecamy naszym klientom dwa systemy w nowej technologii już podczas pierwszego zakupu. Takie rozwiązanie ma uzasadnienie praktyczne. Bywają losowe sytuacje, w skutek, których system włosów może ulec przedwczesnemu zniszczeniu. Posiadając dwa systemy używamy raz jednego, raz drugiego, co zabezpiecza przed takimi sytuacjami oraz powoduje, że ich żywotność się wydłuża.

 

 

Przykład uzupełnienia włosów w naszej klinice przed i po

 

Privacy Preference Center