Cennik systemów włosów, zabiegów na włosy, peruk

Poniżej przedstawiamy ceny naszych niechirurgicznych systemów włosów. Informujemy, iż ostateczna cena ustalana jest na konsultacji, gdyż zależy ona od indywidualnych preferencji takich jak długość, gęstość, kolor i rodzaj włosów oraz powierzchnia zagęszczenia.

W ofercie posiadamy systemy projektowane indywidualnie z włosów słowiańskich virgin oraz rozwiązania gotowe z włosów naturalnych bądź syntetycznych.

Systemy projektowane na indywidualne zamówienie

(czas oczekiwania na zamówienie od 3 miesięcy)

Niechirurgiczny Implant InjectionNajpopularniejsze

od 4000 zł

-
 • Mężczyźni – od 4000 zł włosy słowiańskie virgin
 • Kobiety – od 5000 zł włosy słowiańskie virgin

Systemy męskie na bazie siateczkowej

od 4000 zł

-
 • od 4000 zł włosy słowiańskie virgin

Systemy damskie na bazie siateczkowej

od 6000 zł

-
 • od 6000 zł włosy słowiańskie virgin

Włosy słowiańskie virgin – włosy najwyższej jakości

Włosy słowiańskie virgin – są to włosy najwyższej jakości, nigdy nie przetwarzane chemicznie i niefarbowane. Główną zaletą wyboru włosów virgin słowiańskich w Klinice Hair Lab jest możliwość dobrania ich na miejscu podczas konsultacji. Gwarantuje to maksymalne dopasowanie strukturalne i kolorystyczne według życzenia Klienta

Systemy – gotowe rozwiązania

(dostępne „od zaraz” na miejscu w Klinice)

Niechirurgiczny Implant InjectionNajpopularniejsze

od 4000 zł

-
 • Mężczyźni – od 4000 zł włosy naturalne
 • Kobiety – od 4000 zł włosy naturalne

Systemy męskie na bazie siateczkowej

od 4000 zł

-
 • od 4000 zł włosy naturalne

Systemy damskie na bazie siateczkowej

od 6000 zł

-
 • od 3000 zł włosy naturalne
 • od 1300 zł włosy syntetyczne

Gotowe peruki

od 700zł

-
 • Damskie – włosy syntetyczne od 700 zł
 • Damskie – włosy naturalne od 3000 zł
 • Męskie – włosy syntetyczne do 1600 zł

Umów się na konsultację

Wspólnie łatwiej znajdziemy rozwiązanie.

CENNIK- Zestawy zabiegowe

Pakiet standard

PODSTAWOWY

4 X ZABIEG OSOCZA BOGATOPŁYTKOWEGO

 

 

 

2800 PLN
1900 PLN*

 

Efekty / Cena

ROZSZERZONY

6 X ZABIEG MEZOTERAPII IGŁOWEJ SKÓRY GŁOWY

6 X ZABIEG KARBOKSYTERAPII

 

3000 PLN
2000 PLN*

 

Najpopularniejszy

ZAAWANSOWANY

4 X ZABIEG MEZOTERAPII IGŁOWEJ SKÓRY GŁOWY

2 X ZABIEG OSOCZA BOGATOPŁYTKOWEGO

4 X ZABIEG KARBOKSYTERAPII

3300 PLN
2200 PLN*

 

Najlepsze efekty

PREMIUM

6 X ZABIEG MEZOTERAPII IGŁOWEJ SKÓRY GŁOWY

3 X ZABIEG OSOCZA BOGATOPŁYTKOWEGO

6 X ZABIEG KARBOKSYTERAPII

4950 PLN
3300 PLN*

 

* DO KAŻDEGO ZABIEGU ŚWIATŁOTERAPIA LED – GRATIS!!!!!

PLAN WYKONYWANIA ZABIEGÓW Z PAKIETU USTALANY JEST INDYWIDUALNIE Z PACJENTEM PODCZAS KONSULTACJI TRYCHOLOGICZNEJ.

INDYWIDUALNIE KOMPONOWANE PROTOKOŁY ZABIEGOWE

Przedstawiamy Państwu nową ofertę zabiegową Kliniki Włosów Hair LAB. Specjalnie dla każdego problemu skóry głowy/przypadku komponowane są indywidualnie zabiegi trychologiczne wykorzystujące najnowsze technologie i zaawansowane dermokosmetyki trychologiczne. Celem zabiegów jest przywrócenie skórze głowy równowagi i pozbycie się wszelkich dolegliwości. Wraz ze zdrową skórą głowy łatwiej jest zadbać również o słabe i wypadające włosy.

Dlatego też jeśli masz problem z nadmiernie wypadającymi włosami lub problem ze skórą głowy nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Podczas konsultacji z Trychologiem dobierany jest indywidualny schemat postępowania trychologicznego zarówno w Klinice jak i pielęgnacji podtrzymującej efekty w domu. 

1. MEZOTERAPIA IGŁOWA SKÓRY GŁOWY

350 zł

zabieg z wykorzystaniem indywidualnie dobranego preparatu do mezoterapii igłowej. Składniki aktywne zawarte w ampułce mają za zadanie odżywić, zregenerować skórę głowy, przez co mieszki włosowe stają się bardziej odżywione przez co wyhamowane zostaje nadmierne wypadanie włosów oraz ich szybszy odrost. Schemat zabiegu mezoterapii igłowej skóry głowy i cały plan terapii ustalany jest przez Trychologa podczas badania trychologicznego.

2.MEZOTERAPIA IGŁOWA SKÓRY GŁOWY OSOCZEM BOGATOPŁYTKOWYM

650 zł

jest jedną z najskuteczniejszych metod w walce z nadmiernym wypadaniem włosów oraz łysieniem. Zabieg polega na pobraniu
i odwirowaniu własnej krwi pacjenta, a następnie strzyknięciu skóry głowy uzyskanym koncentratem bogatopłytkowym. Odwirowane osocze bogate jest w płytki krwi, których zadaniem jest pobudzanie procesów regeneracyjnych różnych typów tkanek. Dzięki zabiegowi poprawia się napięcie, elastyczność oraz gęstość i ukrwienie skóry, co wpływa na jej kondycję oraz poprawia stan włosów.
Zabieg ten rekomendowany jest dla osób zmagających się z nadmiernym wypadaniem włosów, łysieniem telogenowym, androgenowym oraz plackowatym. Również osoby o włosach słabych, cienkich i delikatnych będą zadowolone z efektów uzyskanych po zabiegu. Rekomendowany zarówno dla kobiet jak i mężczyzn chcących poprawić kondycję i zadbać o swoją skórę głowy i włosy.
Zabieg mezoterapii osoczem bogatopłytkowym wykonywany jest przez specjalistę Trychologa, który pobiera i odwirowuje krew oraz ostrzykuje skórę głowy uzyskanym preparatem. Cały zabieg trwa około 20-30 minut i normalnie można po nim funkcjonować zachowując podstawowe zasady higieny. Efektem mezoterapii osoczem bogatopłytkowym są nowe odrastające i mocniejsze włosy, a skóra głowy jest odżywiona, zregenerowana i elastyczna. Poprawione zostaje krążenie w skórze głowy dzięki czemu do mieszków włosowych dociera więcej składników odżywczych. W efekcie zabieg powstrzymuje wypadanie włosów i wyhamowuje proces łysienia. Na rezultaty trzeba jednak nieco poczekać, ponieważ proces odrostu nowego włosa trwa 3 miesiące. Dla najlepszych efektów wskazane jest wykonanie serii zabiegów w czasie określonym indywidualnie przez specjalistę Trychologa. CZĘSOTLIWOŚĆ ZABIEGÓW: ustalana indywidualnie przez Trychologa.

Podczas zabiegów wykorzystywane mogą być różne metody fizykoterapii trychologicznej takie jak: elektrostymulacja, darsonvalizacja, naświetlanie światłem UVB 311 nm. Po każdym zabiegu mezoterapii igłowej skóry głowy wykonywana jest światłoterapia czyli naświetlanie skóry głowy światłem LED. Najczęściej wykorzystywane jest światło w kolorze czerwonym, które działa regeneracyjnie na skórę głowy po zabiegu oraz stymuluje syntezę kolagenu w skórze głowy.