(22) 648 50 90 (22) 648 01 02 klinika@hairlab.pl

Przedłużanie włosów / dopinki

KLIPSY

Jest to metoda idealna na specjalne okazje. Łatwość i szybkość wykonania to główne atuty tej metody przedłużania włosów. Włosy mocuje się za pomocą klipsów, które wystarczy zacisnąć. Ta metoda w żaden sposób nie obciąża włosów własnych.

 

METODA  TAPE ON AND OFF “KANAPKOWA”

Nowoczesna metoda TAPE ON AND OFF (tzw. metoda „KANAPKOWA”) pozwala w krótkim czasie przedłużyć i zagęścić włosy. Polega ona na wklejaniu we włosy ok. 4 cm pasm zakończonych obustronnie transparentnymi silikonowymi taśmami. Złącza wykorzystywane w tej metodzie są niewyczuwalne i niewidoczne co zwiększa komfort noszenia. Taśmy mogą być stosowane wielokrotnie, gdyż można je zregenerować, uzupełnić, po czym nosić dalej. Bezpieczeństwo taśm zostało potwierdzone atestami medycznymi – nie wywołują alergii oraz podrażnień. Zaletą metody KANAPKOWEJ jest fakt, iż klientki mogą same zdecydować o długości i stopniu zagęszczenia. Co więcej pasma wklejane równomiernie we włosy nie powodują zniszczenia ich struktury i nie obciążają nadmiernie.
W porównaniu z innymi metodami przedłużania takimi jak metoda ultradźwiękowa czy keratynowa, gdzie wykorzystywane są koraliki i urządzenia termiczne metoda TAPE ON AND OFF jest mniej inwazyjna i bardziej bezpieczna, a przedłużone włosy wyglądają bardzo naturalnie. Dlatego też metoda ta polecana jest do każdego rodzaju włosów, a w szczególności dla osób
o włosach rzadkich, cienkich i delikatnych. Czas wykonywania zabiegu przedłużania jest krótki i wynosi około 40 minut
w zależności od ilości wykorzystanych pasm. Czas noszenia jest dość krótki i wynosi ok. 2-4 tygodnie. Zabieg przedłużania metodą KANAPKOWĄ polecamy wszystkim, którzy cenią piękne zdrowe włosy, komfort i wygodę.

Nowość!

 

Natalia Siwiec fryzura Przedłużanie włosów Przed i po

 

Natalia Siwiec- kolejna metamorfoza z Kliniką Włosów Hair LAB