Skip to main content

Przedłużanie włosów / Zagęszczanie włosów

Wskazania

  • Natychmiastowa poprawa fryzury.
  • Miejscowe przerzedzenia włosów.
  • Zmiana wyglądu. 
  • Zmiana długości włosów. 
  • Ważna uroczystość. 
  • Element metamorfozy

Czym jest przedłużanie włosów?

Przedłużanie/ zagęszczanie włosów to metoda estetyczna, umożliwiająca w krótkim czasie przedłużyć lub zagęścić fryzurę. W naszym przypadku stosujemy najwyższej jakości przedłużenia z naturalnych włosów, które niezauważalnie integrują się z naturalnymi włosami, dając niesamowity efekt zwiększenia długości i objętości fryzury. Z naszych rozwiązań korzystają gwiazdy, wykorzystując je w życiu codziennym i pracy. Przedłużanie włosów to metoda nieinwazyjna.

CZAS NOSZENIA PRZEDŁUŻEŃ WŁOSÓW TO OKOŁO 4 TYGODNIE. Potem konieczna jest wizyta w Klinice w celu założenia ich ponownie bliżej skóry głowy. Nie dotyczy zagęszczania systemowego, które można zakładać i ściągać samodzielnie.

Czym wyróżniają się nasze przedłużenia włosów?

Dopasujemy rozwiązanie do Twoich potrzeb

Bezpieczeństwo dla włosów

W porównaniu z innymi metodami przedłużania włosów takimi jak metoda ultradźwiękowa czy keratynowa, gdzie wykorzystywane są koraliki i urządzenia termiczne metoda TAPE ON AND OFF jest mniej inwazyjna i bezpieczniejsza.

Nieinwazyjna integracja

Czas wykonywania zabiegu przedłużania włosów jest krótki i wynosi około 40 minut w zależności od ilości wykorzystanych pasm. Czas noszenia włosów wynosi ok. 2-4 tygodni.

Metoda kanapkowa

Nowoczesna metoda TAPE ON AND OFF (tzw. metoda „KANAPKOWA”) pozwala w krótkim czasie przedłużyć i zagęścić włosy. Polega ona na wklejaniu we włosy ok. 4 cm pasm zakończonych obustronnie transparentnymi silikonowymi taśmami.

Gęstość dopasowana do potrzeb klienta

Zaletą metody KANAPKOWEJ jest fakt, iż klientki mogą samodzielnie decydować o długości i stopniu zagęszczenia. Co więcej, pasma wklejane równomiernie we włosy nie powodują zniszczenia ich struktury i nie obciążają nadmiernie.

Łysienie plackowate

Metodę tą możemy wykorzystać przy CZĘŚCIOWYM łysieniu plackowatym w celu zakrycia pojedynczych ognisk łysienia.

Efekt OMBRE

Metoda pozwala na uzupełnienie i przedłużenie włosów zachowując efekt rozjaśniania OMBRE.

Umów się na wizytę

Wspólnie dobierzemy dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Przedłużanie  włosów w  Hair LAB

Włosy naturalne

Olśniewający efekt

Nowoczesne rozwiązania

Sama wybierasz włosy do przedłużeń

Zobacz nasz system w praktyce

Poznaj opinie użytkowników naszych rozwiązań

Nowa metamorfoza Natalii Siwiec w Hair LAB (zagęszczanie i przedłużanie włosów)  1:40

Światowej klasy fotomodelka- Natalia Siwiec po raz kolejny poddała swoje włosy metamorfozie w naszej Klinice. Natalia zdecydowała się na nowoczesną i bezinwazyjną metodę zagęszczania włosów- metodę kanapkową.

Anna Prus ambasadorem Kliniki Włosów Hair LAB | Zagęszczanie włosów 3:00

Z dumą informujemy, że do grona naszych ambasadorów dołączyła znakomita aktorka Anna Prus, która zdecydowała się na zagęszczanie włosów metodą kanapkową.

Klaudia Wiśniowska ambasadorką Hair LAB | Przedlużanie Włosów 3:02

Z dumą informujemy, że do grona naszych Ambasadorów dołączyła prezenterka Super Stacji, a także modelka i dziennikarka- Klaudia Wiśniowska. Vice Miss Globu 2013 zdecydowała się na skorzystanie z naszych usług, w zakresie: przedłużania i zagęszczania włosów oraz zabiegów pielęgnacyjnych.

Więcej filmów i opinii na naszym kanale YouTube, kliknij i subskrybuj nas: