Skip to main content

Niechirurgiczny implant włosów

SYSTEM INJECTION 2 W 1

  • oferta ta przeznaczona jest dla mężczyzn borykających się z łysieniem androgenowym, przerzedzaniem się włosów
  • oferta 2 w 1 dotyczy dwóch gotowych systemów INJECTION w atrakcyjnych cenach
  • w tym przypadku systemy dobierane są na miejscu w Klinice
  • możliwość dopasowania systemów bez indywidualnej projekcji
  • Klient może zakupić takie systemy od razu – nie trzeba czekać 3 miesiące jak na włosy projektowane
  • baza w oferowanych systemach INJECTION imituje skórę głowy, dając naturalny efekt włosów wyrastających ze skóry głowy
  • w systemach INJECTION możliwe jest prowadzenie aktywnego trybu życia, uprawiania sportów wyczynowych
  • fakt posiadania dwóch systemów jest bardzo wygodny i komfortowy

 

implant-wlosow-przed-i-po-2

Przykład niechirurgicznego uzupełnienia włosów – przed i po

 


Klinika Włosów Hair LAB Centrum Pomocy Włosom oferuje nowoczesny niechirurgiczny implant włosów – INJECTION. Jest to idealna alternatywa dla tradycyjnych przeszczepów włosów.
W metodzie tej włosy europejskie o niezmienionej strukturze i naturalnym kolorze (tzw. dziewiczym) są osadzone (wstrzyknięte) do cienkiej bazy tzw. mikroskóry, dając tym samym naturalny efekt włosów wyrastających ze skóry głowy. W tej metodzie nie ma widocznych supełków, krótkich wyrastających włosów, etc. Włosy są mocowane permanentnie do skóry głowy, co zapewnia ich długotrwałe noszenie (nawet do 1 miesiąca), spanie w nich, zabiegi pielęgnacyjne i stylizacyjne na własnej głowie. Metoda INJECTION jest nieinwazyjna oraz bezbolesna. Może być stosowana u kobiet, mężczyzn, jak i w przypadku dzieci, zarówno w systemach integracyjnych jak i na całą głowę.

Taki niechirurgiczny implant projektowany jest indywidualnie, w zależności od wielkości obszaru, na którym będzie noszony. Baza, z której wykonany jest implant jest bardzo cienka, wręcz imituje skórę głowy. Zaletą implantu INJECTION jest to, że Klient podczas jego projektowania ze specjalistami z naszej Kliniki może wybrać długość, strukturę oraz kolor włosów, które zostaną wykorzystane do stworzenia implantu.

Niechirurgiczny implant włosów INJECTION jest idealnym rozwiązaniem w przypadkach łysienia plackowatego, całkowitego, w przypadku łysienia androgenowego. Doskonale też sprawdza się w miejscach blizn na skórze głowy, gdzie nie ma odrostu włosów oraz w przypadkach nadmiernych przerzedzeń. Komfort noszenia takiego implantu jest bardzo duży. Co więcej wykonanie z włosów naturalnych sprawia , że pielęgnacja implantu niczym nie różni się od pielęgnacji naszych własnych włosów. Permanentne mocowanie sprawia, że osoby posiadające implant INJECTION nie muszą rezygnować z aktywnego trybu życia i aktywności fizycznej np. pływania czy biegania.

 

implant-wlosow-przed-i-po-1

System włosów – efekty implantu włosów