(22) 648 50 90 (22) 648 01 02 klinika@hairlab.pl

Niechirurgiczne uzupełnianie włosów – implanty włosów

System Włosów przy łysieniu plackowatym w Klinice Włosów HairLAB Warszawa

Nasze nowości:

1. Proponujemy Państwu nowe rozwiązania uzupełnień włosów z najwyższej jakości włosów europejskich tzw. virgin – nigdy nie farbowanych, nie poddawanych żadnym procesom chemicznym, jak koloryzacja, dekoloryzacja, scieńczanie włosów, pozbywanie łuski. Takie włosy są trwalsze w noszeniu, bardziej jedwabiste, błyszczące, miękkie, a przede wszystkim wyglądają bardzo naturalnie.

 

2. Nowość – metoda integracyjna „SOMETIMES”– nowe rozwiązanie z włosów europejskich dla Pań, które posiadają własne włosy, lecz chciałyby je zagęścić w błyskawicznym tempie.

Więcej informacji na stronie: Metoda SOMETIMES

uzupelnianie-wlosow-dla-kobiet

Uzupełnianie włosów dla kobiet

3. Najnowsza metoda uzupełniania włosów – NIECHIRURGICZNY IMPLANT WŁOSÓW – INJECTION

Klinika Włosów HairLAB Centrum Pomocy Włosom oferuje nowoczesny niechirurgiczny implant włosów – INJECTION. Jest to idealna alternatywa dla tradycyjnych przeszczepów włosów.
W metodzie tej włosy europejskie o niezmienionej strukturze i naturalnym kolorze (tzw. dziewiczym) są osadzone (wstrzyknięte) do cienkiej bazy tzw. mikroskóry, dając tym samym naturalny efekt włosów wyrastających ze skóry głowy.
W tej metodzie nie ma widocznych supełków, krótkich wyrastających włosów, etc. Włosy są mocowane permanentnie do skóry głowy, co zapewnia ich długotrwałe noszenie (nawet do 1 miesiąca), spanie w nich, wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych i stylizacyjnych na własnej głowie. Metoda INJECTION jest nieinwazyjna oraz bezbolesna.  Może być stosowana u kobiet, mężczyzn, jak i w przypadku dzieci, zarówno w systemach integracyjnych jak i na całą głowę.

Taki niechirurgiczny implant projektowany jest indywidualnie, w zależności od wielkości obszaru, na którym będzie noszony. Baza, z której wykonany jest implant jest bardzo cienka, wręcz imituje skórę głowy. Zaletą implantu INJECTION jest to, że Klient podczas jego projektowania ze specjalistami z naszej Kliniki może wybrać długość, strukturę oraz kolor włosów, które zostaną wykorzystane do stworzenia  implantu.

Niechirurgiczny implant włosów INJECTION jest idealnym rozwiązaniem w przypadkach łysienia plackowatego, całkowitego, w przypadku łysienia androgenowego. Doskonale też sprawdza się w miejscach blizn na skórze głowy, gdzie nie ma odrostu włosów oraz w przypadkach nadmiernych przerzedzeń. Komfort noszenia takiego implantu jest bardzo duży. Co więcej wykonanie z włosów naturalnych sprawia , że pielęgnacja implantu niczym nie różni się od pielęgnacji naszych własnych włosów. Permanentne mocowanie sprawia, że osoby posiadające implant INJECTION nie muszą rezygnować z aktywnego trybu życia i aktywności fizycznej np. pływania czy biegania.

Więcej informacji na stronie: Injection Hair System

 

NIECHIRURGICZNE UZUPEŁNIANIE WŁOSÓW DLA MĘŻCZYZN

 

Zapraszamy Państwa także do odwiedzenia nowej strony poświęconej perukom www.hairgold.pl

Nasze uzupełnienia włosów oraz peruki naturalne mogą być zastosowane w przypadku problemów związanych z utratą włosów, tj. całkowitego lub częściowego łysienia zarówno u kobiet i mężczyzn, wywołanego takimi schorzeniami jak: łysienie androgenne, zaburzenia hormonalne, zaburzenia immunologiczne (Alopecia Areata), chemioterapia, naświetlanie, poparzenie, czy też po prostu w przypadku włosów cienkich, rzadkich i nieatrakcyjnych.
Na częściowe uzupełnienie włosów, peruki naturalne bądź zagęszczenie i przedłużenie mogą również zdecydować się wszystkie te osoby, które chcą poprawić swój wygląd, które chcą wyglądać młodziej, efektowniej i bardziej seksownie.

Wykorzystujemy najnowsze rozwiązania niechirurgicznego uzupełniania włosów współpracując przy tym z podobnymi centrami uzupełnień włosów w USA i Europie Zachodniej. Są to metody zagęszczania włosów, przedłużania, integracyjne (częściowe) i protezy na całą głowę. Zapewniają one nie tylko komfort, ale przede wszystkim naturalność fryzury.

Wszystkie nasze metody i peruki naturalne są bezpieczne dla skóry. Są całkowicie bezinwazyjne, nie naruszają tkanki łącznej, nie uczulają, nie wywołują podrażnień, ani żadnych działań ubocznych. Uzupełnienia włosów są wykonywane z włosów naturalnych (europejskich, słowiańskich) lub azjatyckich (bardzo rzadko, ze względu na ich inną specyfikę i tylko na specjalne życzenie klienta).

Nowe włosy są bardzo precyzyjnie projektowane i wykonywane tak, aby całkowicie harmonizowały z włosami własnymi. Dobierana jest zarówno barwa, gęstość, długość oraz kierunek ułożenie włosów. Każdy system nowych włosów jest wykonywany ręcznie.

Włosy są umocowane na specjalnie zaprojektowanej bardzo cienkiej siateczkowej bazie, o różnej strukturze, w zależności od wybranego modelu. Baza oddycha, przepuszcza powietrze, jest odporna na działanie wody, potu i łojotoku i nie przeszkadza odrastającym włosom. Kolor bazy dostosowany jest do koloru naszej skóry. Na tej cieniutkiej bazie włosy osadzone są specjalną techniką, aby uzyskać efekt „wyrastania włosów ze skóry głowy”.

Implanty nowych włosów – w zależności od wybranej metody – osadzamy w sposób permanentny za pomocą klejów, hipoalergicznych taśm lub w zależności od potrzeby – za pomocą klipsów.

Coraz większym zainteresowaniem cieszy się metoda “bonding“, której zaletą jest trwałe umocowanie włosów do skóry głowy na ok. 3-5 tygodni, w zależności od typu skóry. Efekt to całkowicie bezstresowe noszenie nowych włosów w różnych sytuacjach bez konieczności ich zdejmowania.

Nowe włosy są wygodne i nieuciążliwe w noszeniu, łatwe w pielęgnacji i trwałe. Można w nich spać, kąpać się, swobodnie je czesać i układać. I co najważniejsze – w nowych włosach można czuć się komfortowo i bezpiecznie w każdej sytuacji –podczas spania, uprawiania sportów, pływania, ciężkiego wysiłku, silnego wiatru.

Polecamy naszym klientom dwa systemy w nowej technologii już podczas pierwszego zakupu. Takie rozwiązanie ma uzasadnienie praktyczne. Bywają losowe sytuacje, w skutek, których system włosów może ulec przedwczesnemu zniszczeniu. Posiadając dwa systemy używamy raz jednego, raz drugiego, co zabezpiecza przed takimi sytuacjami oraz powoduje, że ich żywotność się wydłuża.

 

 Przykłady:

uzupelnianie-wlosow-dla-kobiet-przed-i-po2

Uzupełnianie włosów przykład

Privacy Preference Center