Skip to main content

Niechirurgiczne uzupełnianie włosów dla dzieci

Dla dzieci proponujemy delikatne rozwiązania w postaci systemów uzupełnienia włosów, które są komfortowe w noszeniu i dają niezwykle naturalne dziecięce fryzury. Systemy dedykowane są dzieciom zmagającym z łysieniem plackowatym, trichotillomanią i innymi typami łysienia oraz schorzeniami skóry głowy.

Wskazania

  • Różne rodzaje łysienia.
  • Miejscowe przerzedzenia włosów.
  • Terapia przeciwnowotworowa.
  • Łysienie androgenowe, plackowate.
  • Trichotillomania.

Czym jest niechirurgiczne uzupełnianie włosów?

Nasze systemy to alternatywa dla standardowych peruk i przeszczepu włosów. Przygotowaliśmy rozwiązania dedykowana dla najmłodszych, które pozwalają dziecku na normalną, nieskrępowaną zabawę. Są to rozwiązania, z których można korzystać 24h na dobę, nawet w wymagających sytuacjach- basen, „ciągnięcie za włosy przez rówieśników”. Gwarantują komfort użytkowania i przede wszystkim naturalny wygląd. Zastosowana przez nas technologia przetestowana została przetestowana przez dzieci i dorosłych. System można zastosować całościowo lub wyłącznie w miejscach przerzedzenia włosów.

Metody uzupełniania włosów

Dopasujemy do potrzeb dziecka

Injection Hair System

Wyjątkowa jakość włosów, włosy „wstrzyknięte” do mikroskóry, zaś  permanentna metoda mocowania do skóry głowy zapewnia, zapewnia bardzo duży komfort noszenia nowych włosów.

Indywidualna projekcja włosów

System wykonywany na indywidualne zamówienie, idealnie dopasowany do kształtu głowy pacjenta. Produkowany jest z samodzielnie wybranych przez pacjenta włosów.

Integracyjne systemy włosów dla dzieci

Systemy integracyjne w naturalnych kolorach z możliwością założenia i stylizacji „od ręki” w dniu podjęcia decyzji. Uzupełnienie wygląda tak naturalnie, iż niemożliwym staje się jego zauważenie.

Najdelikatniejsze gęstości na najcieńszych bazach

NOWOŚĆ! JEST TO KLUCZOWY ELEMENT W PROJEKTOWANIU UZUPEŁNIEŃ U DZIECI. Dla osób chcących skorzystać z bardzo subtelnych gęstości uzupełnienia przygotowaliśmy linię na najdelikatniejszych bazach dostępnych na rynku. Pozwala to cieszyć się uzupełnieniem włosów dla osób, które swoje włosy mają bardzo cienkie i delikatne.

Łysienie plackowate

Systemy dopasowane do potrzeb walczących z łysieniem plackowatym, pozwalające na odtworzenie fryzury sprzed początku choroby. Uzupełnienia zawierają minimalną ilość włosów wysokiej jakości, dzięki czemu wyglądają bardzo naturalnie.

Peruki w terapiach nowotworowych

Posiadamy w ofercie gotowe peruki dla dzieci.

Umów się na konsultację

Wspólnie dobierzemy odpowiednie rozwiązanie.

Dlaczego system Hair LAB?

Włosy Virgin – najlepszej jakości

Doświadczenie w pracy z dziećmi

Indywidualnie projektowane, niezauważalne rozwiązania

Dziecko może normalnie funkcjonować w systemie

Najdelikatniejsze bazy na rynku

Posiadamy najdelikatniejsze bazy na rynku – na których można zaprojektować jedne z najmniejszych gęstości włosów, co w bardzo dużej mierze decyduje o efekcie naturalności. Dlatego też jesteśmy pionierami na rynku w projektowaniu uzupełnień włosów dla dzieci.

Zobacz nasz system w praktyce

Nasze systemy pozwalają dziecku normalnie funkcjonować

Metamorfoza Mai  2:01

Maja od początku swojego dzieciństwa walczy z łysieniem plackowatym, jej siła i odwaga mogą być wzorem dla innych, zaś my przygotowaliśmy narzędzie- system, który pomaga Mai mierzyć się z tym problemem. Jak funkcjonuje Maja? Zobaczcie sami.

Efekty akcji Podziel Się Dzieciństwem 1:05

Codzienne walka z problemem łysienia u dzieci skłoniła nas do stworzenia akcji CSR „Podziel Się Dzieciństwem”, w ramach której Podopieczni Fundacji Herosi otrzymują nieodpłatnie systemy niechirurgicznego uzupełniania włosów z pozyskanych włosów od Darczyńców. Dziękujemy za pomoc i wsparcie!

Opinia rodzica o systemie 2:02

Wsparcie Rodziców jest kluczowe dla dziecka zmagającego się z problemem łysienia. Jest to ogromne wyzwanie, stąd  nasze rozwiązania przystosowaliśmy też do potrzeb najmłodszych. Jak sprawują się w praktyce? O tym opowiada mama jednej z naszych Pacjentek.

Więcej filmów i opinii na naszym kanale YouTube, kliknij i subskrybuj nas: