Skip to main content

Niechirurgiczne uzupełnianie włosów dla kobiet

Oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie kobiecego uzupełniania włosów, które mogą być zastosowane w każdym przypadku. Nasze systemy uzupełnienia włosów opierają się na komfortowych i bezpiecznych metodach bazujących na naturalnych, słowiańskich włosach virgin. Uzupełnianie włosów to gwarancja pięknej fryzury.

Wskazania

  • Różne rodzaje łysienia.
  • Miejscowe przerzedzenia włosów.
  • Natychmiastowa zmiana fryzury.
  • Terapia przeciwnowotworowa.
  • Łysienie kobiece, plackowate.
  • Łysienie u dzieci.

Czym jest niechirurgiczne uzupełnianie włosów?

Nasze systemy to alternatywa dla standardowych peruk i przeszczepu włosów. Są to rozwiązania, z których można korzystać 24h na dobę, nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach- basen, siłownia, porywy wiatru. Gwarantują pełen komfort użytkowania i przede wszystkim naturalny wygląd. Zastosowana przez nas technologia przetestowana została przez gwiazdy sportu i telewizji, które wykorzystują nasze systemy w pracy, a także w życiu codziennym. System można zastosować całościowo lub wyłącznie w miejscach przerzedzenia włosów.

Metody uzupełniania włosów

Dopasujemy rozwiązanie do Twoich potrzeb

Injection Hair System

Wyjątkowa jakość włosów, które „wstrzyknięte” są do bazy poliuretanowej imitującej skórę głowy tzw. mikroskóry. Dodatkowo permanentna metoda mocowania do skóry głowy za pomocą
hipoalergicznych taśm lub kleju zapewnia bardzo duży komfort noszenia zaprojektowanych indywidualnie włosów.

Peruki w terapiach nowotworowych

Posiadamy w ofercie gotowe rozwiązania, dostępne na miejscu, które mogą być zastosowane podczas terapii przeciwnowotworowej, pozwalając ukryć jej negatywne efekty bez konieczności projektowania i oczekiwania na system.

Integracyjne systemy włosów

Systemy integracyjne w naturalnych kolorach z możliwością dobrania i stylizacji „od ręki” w dniu podjęcia decyzji. Uzupełnienie wygląda tak bardzo naturalnie, że niemożliwym staje się jego zauważenie. Systemy gotowe występują w różnych rozmiarach i długościach. Istnieje również możliwość indywidualnego zaprojektowania systemu włosów podczas konsultacji.

Indywidualna projekcja systemu uzupełnienia

Systemy wykonywane są na indywidualne zamówienie. Idealnie dopasowane do kształtu głowy Klienta. Wielkość obszaru uzupełnienia, gęstość, długość, kolor i struktura włosów wybierane są i omawiane z Klientem podczas konsultacji. Istnieje także możliwość wybrania włosów do wykonania systemu w dniu konsultacji.

Najdelikatniejsze gęstości na najcieńszych bazach

NOWOŚĆ! Dla osób chcących skorzystać z bardzo subtelnych gęstości uzupełnienia przygotowaliśmy linię na najdelikatniejszych bazach dostępnych na rynku. Pozwala to cieszyć się uzupełnieniem włosów dla osób, które swoje włosy mają bardzo cienkie i delikatne.

Metoda zagęszczania kucyków / koków (dla włosów związanych)

Nowa metoda pozwalająca nadać objętość kucykom, kokom, warkoczom – metoda ta może również przedłużyć kucyk. Rozwiązanie jest bardzo  komfortowe i można je nosić nawet podczas intensywnej aktywności fizycznej.

Zobacz jak w praktyce wygląda zagęszczanie kucyków.

SYSTEM WŁOSÓW CNC

Rozwiązanie PREMIUM dla najbardziej wymagających klientów. 

Absolutna nowość na rynku, skierowana do najbardziej wymagających odbiorców, pragnących uzyskać niezwykle naturalny efekt końcowy. Odsłonięta linia czoła, mocowanie bez konieczności wygalania włosów i zdejmowania systemu na noc to tylko niewielka część zalet tego rewolucyjnego rozwiązania. Implant CNC doskonale łączy się z przeszczepem włosów, zapewniając idealną integrację przedniej linii włosów.

Poznaj szczegóły

Umów się na konsultację

Wspólnie dobierzemy dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Dlaczego system Hair LAB?

Włosy Virgin – najlepszej jakości

System indywidualnie projektowane

Nowoczesne, niewyczuwalne rozwiązania

Pacjent sam wybiera włosy do uzupełnienia

Zobacz nasz system w praktyce

Poznaj opinie użytkowników naszych rozwiązań

Metamorfoza Oli  1:27

Ola zmaga się z łysieniem plackowatym, zaś my mieliśmy przyjemność przygotować indywidualnie projekcję systemu oraz kilka różnych stylizacji, które zobaczycie w video.

Metoda Ready To GO 0:49

Aktorka Aleksandra Konieczna zdecydowała się na system typu Sometimes, dostępny na miejscu w Klinice. Zapraszamy na spontaniczny video spacer i system w praktyce.

Katarzyna Figura o systemie (2019) 3:28

Zapraszamy do obejrzenia najnowszej metamorfozy naszej wieloletniej Ambasadorki- aktorki Katarzyny Figury, która po raz kolejny zdecydowała się na system niechirurgicznego uzupełniania włosów w naszej Klinice.

Więcej filmów i opinii na naszym kanale YouTube, kliknij i subskrybuj nas: 

Kobieta system CNC uzupełnianie włosów zbliżenie włosy
NOWOŚĆ! Implant włosów CNC

Piękne, długie i lśniące włosy bez żadnych wyrzeczeń? Z systemem CNC to możliwe! Rozwiązanie dla kobiet wymagających perfekcyjnej fryzury i pewności w każdej sytuacji. System można nosić 24h na dobę, integrując go z własnymi włosami.Najwyższej jakości włosy typu virgin i nowoczesna technologia bazy dbają o komfort noszenia i idealny wygląd fryzury, niezależnie od warunków.

Poznaj implant CNC