(22) 648 50 90 (22) 648 01 02 klinika@hairlab.pl

Uzupełnienia włosów dla kobiet

Każda kobieta pragnie być atrakcyjna i czuć się pięknie, a włosy są dla nas jednym z najważniejszych atrybutów. Jednak wiele kobiet, w różnym wieku, doświadcza utraty włosów. Jest to spowodowane wieloma przyczynami. Najczęściej są to zaburzenia hormonalne (po ciąży, menopauzie, ciężkich operacjach czy stosowaniu niektórych leków), nadmierny stres, zbyt radykalne zabiegi fryzjerskie. Bardzo często przyczyną są uwarunkowania genetyczne, z powodu których kobiety mają przerzedzone, cienkie i słabe włosy.

Kobiety zwykle doświadczają częściowej utraty włosów na całej głowie, włosy są przerzedzone. Nie występuje jednak ich całkowita utrata. Tak czy inaczej odbija się to bardzo niekorzystnie na ich wyglądzie, dlatego też jest to szczególne wyzwanie dla stylistów uzupełnień włosów dla kobiet.

Nasze systemy uzupełnienia włosów są wykonywane na indywidualne zamówienie, zgodnie z konkretnymi wymaganiami Klientek. Są wykonywane ręcznie z niezwykłą precyzją i delikatnością. Pozwalają nosić prawie każdą fryzurę, odkrywać czoło, odsłaniać przedziałek, czesać w kok lub w tzw. koński ogon.

Stosownie do życzeń naszych Klientek możliwe jest wykonanie najmodniejszych fryzur z naturalnym odrostem, balejażami, świetlistymi refleksami. Możliwe jest osiągnięcie wszystkich kolorów – od naturalnych, po słowiański blond, czy czekoladowy brąz.

Najważniejsze jest to, że nowe włosy traktujemy jak własne, a pielęgnacja ich jest prawdziwą przyjemnością. Co więcej – z naszymi włosami każda kobieta znów czuje się piękna.

Polecamy naszym klientom dwa systemy w nowej technologii już podczas pierwszego zakupu. Takie rozwiązanie ma uzasadnienie praktyczne. Bywają losowe sytuacje, w skutek, których system włosów może ulec przedwczesnemu zniszczeniu. Posiadając dwa systemy używamy raz jednego, raz drugiego, co zabezpiecza przed takimi sytuacjami oraz powoduje, że ich żywotność się wydłuża.

NOWOŚĆ! System injection na mikroskórze bez konieczności wygalania włosów

Prawdziwa rewolucja w systemach niechirurgicznego uzupełniania włosów

 

 

 

 

wlosy joanna opozda

Joanna Opozda w systemie Hair LAB

jak-leczyc-lysienie-plackowate
Uzupełnianie włosów dla kobiet- efekty

Uzupełnianie włosów dla kobiet- efekty

 

Uzupełnianie włosów dla kobiet- efekty

Uzupełnianie włosów dla kobiet- efekty c.d.

 

Privacy Preference Center