Skip to main content
Innowacyjna technologia

PRODUKT PREMIUM

System uzupełniania włosów CNC

System CNC to rozwiązanie typu Injection, oparte na innowacyjnej bazie stworzonej z żywicy polimerowej (oddychającej), opracowanej na Uniwersytecie w Bolonii. Wyjątkowe zalety, naturalne włosy typu Virgin sprawiają, że jest to rozwiązanie stosowane przez gwiazdy światowego kina i sportu.

Indywidualnie dopasowane

Rozwiązania dla kobiet, mężczyzn i dzieci

Systemy CNC produkowane są z najwyższej jakości włosów i materiałów, dopasowywanych pod indywidualne potrzeby Pacjenta. Dzięki takiemu rozwiązaniu system zapewnia niesamowity komfort noszenia oraz naturalny wygląd, bez konieczności wygalania włosów. System można nosić bez ściągania do 30 dni!

Rozwiązanie dla kobiet, mężczyzn i dzieci

Przełomowa technologia

Rewolucyjność rozwiązania CNC polega na możliwości integracji systemu z naturalnymi włosami pacjenta, bez konieczności ich wygalania. System mocowany jest na bazie specjalnych materiałów termoplastycznych, które pozwalają funkcjonować bez ściągania nawet do 30 dni. Nosząc system można bez problemu korzystać z basenu, uprawiać sport i w pełni cieszyć się życiem.

Umów się na konsultację

Brak konieczności wygalania włosów

System pozwala zachować naturalne włosy Pacjenta, nie utrudniając ich wzrostu i ewentualnego procesu leczenia.

Włosy virgin

Stosujemy najwyższej jakości naturalne, nigdy niefarbowane włosy, dopasowane do fryzury Pacjenta.

Niewidoczna linia czoła

Możliwość stylizacji fryzur z widoczną linią czoła, która wygląda zupełnie naturalnie u kobiet, mężczyzn i dzieci.

Idealna integracja

System CNC jest doskonałym uzupełnieniem przeszczepu włosów, zapewniającym idealną integrację, szczególnie w przednich partiach głowy.