RevitaLash ® Eyelash Conditioner
Dla osób, które utraciły swoje rzęsy lub brwi lub mają je słabe i cienkie proponujemy kosmetyk przyspieszający wzrost rzęs. RevitaLash Eyelash Conditioner jest niezwykłą kosmetyczną innowacją. To jeden z najlepszych kosmetyków przyspieszających wzrost i pogrubienie rzęs. Najbardziej skuteczna i bezpieczna odżywka stymulująca wzrost rzęs na świecie. Efekty i bezpieczeństwo udowodnione wielokrotnymi badaniami klinicznymi.
RevitaLash jest testowany dermatologicznie, oftalmologicznie, nie wywołuje alergii, nie powoduje podrażnień ani zmian w kolorze siatkówki. W niezależnych badaniach klinicznych 90% osób stwierdziło, że ich rzęsy wyglądają lepiej, a 97% badanych osób stwierdziła poprawę wyglądu swoich rzęs już w ciągu 3 tygodni stosowania RevitaLash Advanced.

Revitabrow
Jest to odżywka do brwi, która ma te same składniki aktywne, co Revitalash Eyelash Conditioner oraz dodatkowe wyciągi roślin tj. żeń-szeń, zielona herbata, wiciokrzew, nagietek, pszenica, palma sabałowa. Revitabrow pomaga odbudować rzadkie i uszkodzone brwi z powodu depilacji i procesów starzenia. Revitabrow polecany jest również dla Pań, które mają makijaż permanentny brwi. Spektakularnie poprawia wygląd brwi, sprawiając, że brwi są ciemniejsze, grubsze i pełniejsze.

 

 

Produkty z serii RevitaLash można znaleźć w naszym firmowym sklepie internetowym >>>