Aktualności z Kliniki

NOWOŚĆ! System mocowany na własne włosy

By 3 kwietnia 20196 maja, 2019No Comments

Przedstawiamy Państwu absolutną nowość w dziedzinie niechirurgicznego uzupełnienia włosów, dostępną w naszej Klinice – system uzupełnienia włosów CNC (injection).
System CNC (injection) jest najskuteczniejszą metodą rozwiązywania całkowitej lub częściowej utraty włosów dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

Naturalne ludzkie włosy typu virgin (całkowicie naturalne) są wszczepione do lekkiej, oddychającej mikroskóry (injection) tzw. „drugiej skóry głowy” – która jest wykonana ze specjalnej żywicy polimerowej, zapewniającej precyzyjne rozłożenie, nachylenie i kierunek naturalnego wzrostu włosów.

Rewolucyjność całego systemu tkwi w fakcie, że do jego noszenia nie trzeba wygalać własnych włosów. System CNC jest przymocowany do skóry głowy za pomocą specjalnych przylepnych materiałów medycznych, które wymienia się co miesiąc.
System CNC ma silne właściwości antybakteryjne i zapewnia całkowitą „oddychalność” skóry głowy. Dzięki bardzo precyzyjnym pomiarom, odwzorowaniu kształtu głowy oraz  naturalnej linii włosów wygląda nie tylko bardzo naturalnie, ale również zapewnia wyjątkowy komfort noszenia.
Zapraszamy do Kliniki w celu zapoznania się z tą nowością.

Umów się na konsultację: (22) 648 50 90 lub mailowo klinika@hairlab.plsystem-niechirurgicznego-uzupelniania-wlosow-cnc

 

niechirurgiczne-uzupelnianie-wlosow-cnc-mikroskora

niechirurgiczne-uzupelnianie-wlosow-cnc-mikroskora2