Nagroda za akcję Podziel Się Dzieciństwem

Szanowni Państwo,

jest nam niezmiernie miło poinformować, że akcja Podziel Się Dzieciństwem została wyróżniona, podczas XX edycji konkursu Dobroczyńca Roku. Akcję prowadzimy wspólnie z Agencją Interaktywną SukcesFirmy.pl, która  została laureatem konkursu, w kategorii: Strategia Społecznego Zaangażowania- mała/ średnia firma m.in. za akcję Podziel Się Dzieciństwem.

Główną ideą akcji jest zwiększenie świadomości społecznej na temat problemu wypadania włosów i łysienia u dzieci (głównie łysienie plackowate oraz choroby nowotworowe), a także zwiększenie świadomości o możliwości przekazywania włosów przez dzieci, dzięki którym mogą zostać wyprodukowane niechirurgiczne systemy uzupełniania włosów i peruki, umożliwiające dziecku normalne funkcjonowanie i szanse na radosne dzieciństwo. W ramach akcji nawiązaliśmy współpracę z fundacją Herosi, której zostaną przekazane nieodpłatnie pozyskane włosy oraz wykonane zostaną systemy uzupełniania włosów dla dzieci, które wskaże fundacja. Więcej na: www.podzielsiedziecinstwem.pl

Wspólnie z Agencją byliśmy obecni na finałowej Gali w Hotelu Marriott w Warszawie, zaś poniżej możecie Państwo obejrzeć film z wręczenia nagrody oraz krótką prezentacje działań. Dziękujemy za otrzymywane wsparcie w ramach akcji.