Skip to main content
Aktualności z Kliniki

Konkurs | Wygraj system uzupełnienia włosów

By 18 stycznia 202129 kwietnia, 2022No Comments
konkurs-miniaturka-strona
Zapraszamy do wspólnego świętowania 15 lecia Hair LAB Centrum Pomocy Włosom i udziału w konkursie jubileuszowym. Do wygrania system niechirurgicznego uzupełnienia włosów dla osoby dorosłej oraz dziecka
Jeśli kiedykolwiek nosiłaś/eś system niechirurgicznego uzupełnienia włosów lub całościową perukę wystarczy, że polajkujesz i udostępnisz ten post, a następnie wypełnisz formularz zgłoszeniowy na stronie https://konkurs.hairlab.pl i weźmiesz udział w naszej zabawie!
Dziękując Wam za to, że jesteście z nami od ponad 15 lat chcemy poznać i opowiedzieć Wasze historie, aby lepiej rozumieć i być jeszcze bliżej naszych Pacjentów. Powiedz nam jak system uzupełnienia włosów/ peruka wpłynęły (lub wpływają) na moje życie? Co zmieniły w Twoim życiu?
Jeśli sami nie możecie wziąć udziału w konkursie, nie zapomnijcie przesłać go znajomym, którzy korzystali kiedyś z systemu lub całościowej peruki. Nagrody czekają.
Konkurs trwa od 18.01.2022 do 31.03.2022 (zgodnie z regulaminem konkurs przedłużono ze względu na obecną sytuację i zaangażowanie naszych klientów w działania pomocowe, aby każdy miał czas wysłać zgłoszenie).
Strona konkursowa: https://konkurs.hairlab.pl
Powodzenia!
Organizatorem konkursu jest: Hair-Lab Klinika Włosów Izabela Szymczak z siedzibą w Warszawie przy ul. Rzymowskiego 31