Skip to main content
Aktualności z Kliniki

Kolejni Herosi otrzymują systemy uzupełniania włosów

W ramach naszej akcji Podziel Się Dzieciństwem, kolejne dzieci otrzymują bezpłatnie systemy niechirurgicznego uzupełniania włosów.

Przedstawiamy historię dwóch fantastycznych sióstr- bliźniaczek, które odwiedziły naszą Klinikę! Jagna i Łucja od urodzenia chorują na monilethrix, charakteryzującym się zaburzeniem rozwoju łodygi włosa, przez co łamią się one i wycierają na bardzo krótkiej długości. Marzeniem każdej dziewczynki jest posiadanie długich włosów, z których będą w stanie upleść warkocza, czy związać w kucyk. W ramach akcji Podziel się Dzieciństwem, Klinika Hair Lab spełniła  marzenie dziewczyn! Od kilku dni bliźniaczki noszą niechirurgiczne uzupełnienie włosów na całą głowę, wykonane z jak najdelikatniejszego materiału, pozwalającego skórze głowy swobodnie oddychać, imitować naturalnie odrastające włosy, a do tego dając możliwość czesania w dowolny sposób. Jagna i Łucja są pięknymi dziewczynami w każdym wydaniu- i w krótkich włosach, i w długich. Ale ich uśmiechy na twarzy podczas zabawy warkoczami i kucykami- to dla nas bezcenny obraz. Zobaczcie sami!
monilethrix uzupelnianie-wlosow-dla-dzieci monilethrix-hairlab monilethrix-włosy monilethrix-wlosy monilethrix-wlosy (2) monilethrix-uzupelnianie-wlosow monilethrix-u-dzieci monilethrix-leczenie monilethrix-system monilethrix-peruka monilethrix-jak-leczyc monilethrix-dzieci