Uzupełnainie włosów system

INJECTION – NIECHIRURGICZNY IMPLANT WŁOSÓW

Klinika Włosów HairLAB Centrum Pomocy Włosom oferuje nowoczesny niechirurgiczny implant włosów – INJECTION. Jest to idealna alternatywa dla tradycyjnych przeszczepów włosów.

W metodzie tej włosy europejskie o niezmienionej strukturze i naturalnym kolorze (tzw. dziewiczym) są osadzone (wstrzyknięte) do cienkiej bazy tzw. mikroskóry, dając tym samym naturalny efekt włosów wyrastających ze skóry głowy.
W tej metodzie nie ma widocznych supełków, krótkich wyrastających włosów, etc. Włosy są mocowane permanentnie do skóry głowy, co zapewnia ich długotrwałe noszenie (nawet do 1 miesiąca), spanie w nich, zabiegi pielęgnacyjne
i stylizacyjne na własnej głowie. Metoda INJECTION jest nieinwazyjna oraz bezbolesna.  Może być stosowana u kobiet, mężczyzn, jak i w przypadku dzieci, zarówno w systemach integracyjnych jak i na całą głowę.

Taki niechirurgiczny implant projektowany jest indywidualnie, w zależności od wielkości obszaru, na którym będzie noszony. Baza, z której wykonany jest implant jest bardzo cienka, wręcz imituje skórę głowy. Zaletą implantu INJECTION jest to, że Klient podczas jego projektowania ze specjalistami z naszej Kliniki może wybrać długość, strukturę oraz kolor włosów, które zostaną wykorzystane do stworzenia  implantu.

Niechirurgiczny implant włosów INJECTION jest idealnym rozwiązaniem w przypadkach łysienia plackowatego, całkowitego, w przypadku łysienia androgenowego. Doskonale też sprawdza się w miejscach blizn na skórze głowy, gdzie nie ma odrostu włosów oraz w przypadkach nadmiernych przerzedzeń. Komfort noszenia takiego implantu jest bardzo duży. Co więcej wykonanie z włosów naturalnych sprawia , że pielęgnacja implantu niczym nie różni się od pielęgnacji naszych własnych włosów. Permanentne mocowanie sprawia, że osoby posiadające implant INJECTION nie muszą rezygnować z aktywnego trybu życia i aktywności fizycznej np. pływania czy biegania.

Więcej informacji na stronie: Injection Hair System

implant-wlosow-przed-i-po-2implant-wlosow-przed-i-po-1ivica-miniaturka
Author Info

Ewa Stefańska