Skip to main content

Home Fora Uzupełnianie ubytków zakupionego systemu

Oglądasz 1 wpis (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
  • #4381
    Łukasz
    Keymaster

    Witam, jestem już prawie gotowy na konsultacje oraz zakup systemu włosów. Wiem, że ceny męskich włosów krótkich to koszt ok. 4-6 tys złotych, z tego co wyczytałem na forum. Piszecie państwo równiez, że to zakup długoterminowy ( 3-4 lata) Jak to się ma w rzeczywistości, ponieważ na różnych forach można przeczytać, że systemy zwykle zużywają się nawet po 3 miesiącach i wymagana jest rekonstrukcja.

    Przy codziennym noszeniu takowego systemu oraz przy skórze skłonnej do łojotoku, jaka jest realna żywotność takiego systemu ? Oraz rekonstrukcja takiego systemu w jakich mniej więcej cenach się waha ? Zdaje sobie sprawę, że cięzko powiedziec, ponieważ wszystko zależy od uszkodzeń włosa, ale jesteście państwo obeznani w tym temacie, więc weźmy pod uwagę np. codzienne użytkowanie takich włosów oraz skłonność do łojotoku. Co jaki czas należałoby odnawiać system, aby wyglądał nadal jak nowy oraz jaki byłby mniej więcej koszt ? Serdecznie dziękuję za odpowiedź, to bardzo ważne, ponieważ wydawanie 5 tysięcy co 3 miesiące w moim przypadku nie w chodzi w ogole w grę, dlatego liczę na odpowiedź 🙂

Oglądasz 1 wpis (wszystkich: 1)
  • Forum ‘Metody i Zabiegi’ jest zamknięte dla nowych tematów i odpowiedzi.