Skip to main content

Home Fora System włosów dla włosów przerzedzonych

Oglądasz 1 wpis (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
  • #7610
    Michał
    Keymaster

    Witam, przez ostatni czas zastanawiam się nad systemem włosów, od dłuższego czasu mam zakola, lecz miejsce gdzie powstają nie jest łyse a włosy są na nim strasznie jasne, dość śmiesznie to wygląda ponieważ gdy jest ciemniej, wydaje się jak bym miał więcej włosów a gdy jest strasznie jasno, zakola są strasznie widoczne, będę w Polsce tylko przez miesiąc więc zabiegami trychologicznymi zapewne nic nie wskóram. Myślałem nad systemem włosów ale tu pojawiają sie pytania
    1.Czy miejsca w których umieszczony jest system muszą być łyse aby klej lub taśmy trzymały? Mam włosy na zakolach oraz potylicy ale są strasznie przerzadzone mimo wszystko jeśli chodzi o potylice mam tych włosów więcej niż mniej a na zakolach mniej niż więcej 😉
    2.Ścinam się zazwyczaj metodą żółnierską, boki od 0 po 0.3mm aż na szczycie głowy zostaje zawsze ten 1cm czy przy użyciu waszego systemu nadal będę mógł mieć taką fryzurę aby nikt nie zauważył różnicy, chodzi mi o dokładnie zakamuflowanie systemu aby nikt się nie domyślił, nawet gdy postawię włosy na żel i odkryję linię czoła.
    3. Piszecie że wasze systemy zaczynają się od 6000, jesli chciałbym uzupełnić same zakola to też kosztuję to min 6000?
    Więc w gruncie rzeczy chciałbym zapytać czy istnieje taki system który będzie w pełni zakamuflowany i nikt nie pozna że to system, włosy będą takie jak mam teraz z tym że usupełnione oraz będzie współgrał z włosami przerzadzonymi, ponieważ trochę nie widzi mi się chodzenie do fryzjera w zdjętym systemie a później chodzenie z uzupełnionymi włosami ponieważ można się zaorientować ż eto system
    i na koniec, czy moge w takim systemie pracować fizycznie? pracuje po 12h w ciezkich fizycznie warunkach a do tego chodze na silownie. System mi nie spadnie do wlosow przezadzonych?

Oglądasz 1 wpis (wszystkich: 1)
  • Forum ‘Metody i Zabiegi’ jest zamknięte dla nowych tematów i odpowiedzi.