Trychologia

Trychologia jest to dziedzina zajmująca się tematyką włosów, skóry głowy i różnych schorzeń związanych z ich funkcjonowaniem. Polecana jest wszystkim osobom, których dotyka problem wypadania włosów, lub chcą poprawić kondycję swoich włosów. W kuracjach trychologicznych wykorzystywane są naturalne preparaty, które pozytywnie wpływają na włosy, poprzez dostarczanie im indywidualnie dopasowanych substancji odżywczych.

Zapraszamy do obejrzenia materiałów video, które dokładniej przedstawią trychologię oraz jej pozytywny wpływ na włosy.

 

 

Dowiedz się więcej o badaniu trychologicznym >>>

 


 Niechirurgiczne uzupełnianie włosów

 

Niechirurgiczne uzupełnianie włosów w Klinice Hair LAB stanowi propozycję dla wszystkich osób, które chciałby zniwelować efekty wypadania włosów oraz łysienia. Oferujemy najnowocześniejsze systemy uzupełniania włosów, które doskonale integrują się z włosami Pacjenta. Wykorzystujemy najlepsze jakościowo włosy słowiańskie, które pozyskujemy z wiarygodnych i pewnych źródeł, co gwarantuje najwyższą jakość całego systemu.  Naturalność naszych fryzur zapewnia przede wszystkim:
– niezauważalna linia frontu włosów, dzięki czemu można odsłonić swoje czoło i czesać się stosownie do swoich upodobań,
– bardzo lekka, przepuszczająca powietrze i oddychająca baza, na której są osadzone włosy,
– subtelna kolorystyka od złocistych refleksów, miksowanie kolorów, oryginalne balejaże, naturalne odrosty.

Nowoczesne systemy typu Injection Hair System są doskonałym rozwiązanie problemów z wypadaniem włosów, ze względu na rewolucyjny system mikroskóry, który pozwala na uzyskanie efektu wyrastających włosów oraz wysokiego komfortu użytkowania systemu.  Najwyższa jakość włosów umożliwia uzyskanie naturalnego koloru włosów, z pięknym połyskiem oraz wyższą, niż w innych systemach, trwałością uzupełnienia. System jest projektowany indywidualnie dla Pacjenta, tak aby uzyskać maksymalne dopasowanie pomiędzy włosami Pacjenta i Injection Hair System.

Uzupełnianie włosów dla kobiet- efekty

Uzupełnianie włosów dla kobiet- efekty

 

Więcej o systemie Injection:

WIĘCEJ O NIECHIRURGICZNYM UZUPEŁNIANIU WŁOSÓW

Uzupełnianie włosów- video:


Metody estetyczne (estetyczne uzupełnienia włosów)

W ofercie Kliniki Włosów Hair LAB znajdują się również usługi pozwalające poprawić wygląd dotychczasowej fryzury, a także pozbyć się defektów. Proponujemy Państwu przedłużanie i zagęszczanie włosów, które pozwalają w bardzo szybki sposób umożliwiają uzyskanie wymarzonej fryzury, szczególnie często wybieranymi przed ślubami, spotkaniami biznesowymi czy podczas innych ważnych wydarzeń. Nasze metody umożliwiają uzyskanie doskonałego efektu, który zrobi ogromne wrażenie na wszystkich uczestnikach wydarzenia.
Dla osób cierpiących z powodu ubytków włosów,  powstałych w wyniku wytworzenia się blizn, nieudanych przeszczepach włosów czy oparzeniach oferujemy pomoc w postaci specjalistycznych uzupełnień. Systemy tego typu pozwalają nie tylko na odtworzenie fryzury bez defektów, ale również na zniwelowanie defektów skóry, które często przeszkadzają w otrzymaniu idealnej fryzury. Zachęcamy do obejrzenia poniższego materiału video, gdzie pokazane zostały praktyczne zastosowania uzupełnień specjalistycznych.


Peruki

Klinika Włosów Hair LAB współpracuje również ze studiem peruk Hair Gold, która posiada bardzo rozbudowaną kolekcję peruk, zarówno z włosów naturalnych jak i syntetycznych. Wyjątkowe rozwiązania oraz współpraca z Kliniką Włosów Hair LAB w zakresie technologii pozwoliła na stworzenie doskonałej oferty, szczególnie polecanej w przypadkach nagłej utraty włosów. Z rozwiązań firmy Hair Gold korzystają zarówno znane osoby, jak i teatry oraz telewizja. Więcej informacji na ten temat znajdziecie Państwo w zakładce “Zaufali nam”.

Dowiedz się więcej o perukach.

Zapraszamy również do obejrzenia materiału video o perukach:


Społeczność – pozostań z nami:

Klinika Włosów Hair LAB aktywnie angażuje się w problem jakim jest wypadanie włosów i łysienie, staramy się tworzyć dla Państwa materiały, dzięki którym walka z problemami związanymi z włosami stanie się o wiele łatwiejsza. Dążymy do bycia w stałym kontakcie z naszymi Pacjentami oraz osobami cierpiącymi na wypadanie włosów poprzez media społecznościowe.  Dołączcie Państwo do tworzonych przez nas społeczności, abyśmy razem mogli przeciwstawić się problemowi!

Zapraszamy na nasze profile społecznościowe: