(22) 648 50 90 (22) 648 01 02 klinika@hairlab.pl

Videopodsumowanie współpracy z Ambasadorami w 2016

Zobacz opinie naszych Ambasadorów

Joanna Opozda Natalia Siwiec Anna Prus Klaudia Wiśniowska  Maria Czubaszek  Katarzyna Figura Aneta Todorczuk-Perchuć Ewa Mielnicka  Zuzanna Butryn Aldona Orman Alżbeta Lenska  Magdalena Wójcik  Ivica Vrdoljak

Joanna Opozda

Współpracę z naszą Kliniką rozpoczęła znakomita aktora- Joanna Opozda, która postanowiła dokonać metamorfozy swojej fryzury. Aktorka wybrała całościowy system uzupełniania włosów, który integruje się z jej naturalnymi włosami. Dzięki temu rozwiązaniu system może zostać wykorzystany zarówno podczas pracy na planie, jak i w życiu codziennym. Dodatkowo pani Joanna poddała się kuracji wzmacniającej jej naturalne włosy za pomocą mezoterapii oraz rozwiązań trychologicznych. Opinie aktorki na temat systemu oraz efekty uzupełniania, możecie Państwo zobaczyć w poniższym materiale. Więcej o metodzie znajdziecie Państwo na stronie: Uzupełnianie włosów dla kobiet

 

 

Natalia Siwiec

Do grona Ambasadorów Kliniki Włosów Hair LAB dołączyła modelka Natalia Siwiec. Natalia wybrała metodę uzupełniania włosów Tape ON and OFF, gdyż kluczowymi kryteriami wyboru było maksymalne bezpieczeństwo, nieinwazyjność metody oraz natychmiastowy efekt. Dodatkowo modelka zdecydowała się na Klinikę Włosów Hair LAB ze względu na kompleksową ofertę trychologiczną oraz profesjonalna obsługę. Więcej o metodzie znajdziecie Państwo na stronie: Metoda Tape On and OFF. 
Natalia Siwiec fryzura

Metoda przedłużania Tape On and OFF

Natalia Siwiec- kolejna metamorfoza z Kliniką Włosów Hair LAB

 

Klaudia Wiśniowska

Dziennikarka, prezenterka, modelka, a także vice miss Globu 2013- Klaudia Wiśniowska zaufała naszej Klinice, poddając się zabiegowi zagęszczania włosów. Jak twierdzi nasza Ambasadorka, dzięki współpracy z Kliniką, może cieszyć się pięknymi włosami, przy minimalnych nakładach pracy związanych z ich stylizacją i modelowanie. Modelka poddała się również serii zabiegów trychologicznych, wzmacniających naturalne włosy naszej Ambasadorki. Więcej o metodzie znajdziecie Państwo na stronie: Metoda Tape On and OFF. 

Anna Prus

Do Ambasadorów naszej Kliniki dołączyła aktorka Anna Prus. Pani Anna przedłużyła u nas swoje naturalne włosy za pomocą metody kanapkowej, co pomogło w uzyskaniu zachwycającego efektu na festiwalu w Cannes 2016 oraz przy sesjach zdjęciowych, w których brała udział. Jednak największymi zaletami dla naszej Ambasadorki, okazały się wyjątkowy komfort i wygoda użytkowania systemu. Więcej informacje o zastosowanej metodzie znajdziecie Państwo na stronie: Metoda Tape On and OFF. 

 

linia_HairLAB

Maria Czubaszek

„W moim zabieganym życiu najważniejsza jest wygoda. Bardzo sobie chwalę współpracę z Kliniką Hair Lab, ponieważ dzięki niej mogę mieć ładną, ciekawą i jednocześnie niewymagającą fryzurę.” – Maria Czubaszek, pisarka i satyryk.


linia_HairLAB

Katarzyna Figura

Ikona polskiej sceny filmowej Katarzyna Figura została Ambasadorką marki Hair LAB Kliniki Włosów.

„Pracując jako aktorka, często zmieniam swój wizerunek. Częsta zmiana ról wiąże się nieustannie ze zmianą fryzury. To jak wyglądam i jak wyglądają przede wszystkim moje włosy – jest dla mnie bardzo ważne. Współpraca z Kliniką Włosów Hair Lab daje mi komfort nie tylko w pracy aktorskiej, ale przede wszystkim
w moim codziennym życiu….”

28 czerwca 2013 r. w Teatrze Polonia odbyła się premiera spektaklu „Kalina”.
Kalinę Jędrusik, legendę kina i telewizji  zagrała  nasza ambasadorka,  pani Katarzyna Figura.
Klinika Włosów HairLab także ma swój wkład w realizację przedstawienia – wszystkie fantastyczne fryzury pani Katarzyny/Kaliny to peruki udostępnione przez naszą klinikę.
Poniżej jedna ze stylizacji.
Katarzyna Figura jako Kalina
 
Video z Teatru:

TVN o nowym wcieleniu naszej Ambasadorki:

Aneta Todorczuk-Perchuć

Do grona naszych Ambasadorów dołączyła znana, polska aktorka teatralna i filmowa, a przy tym znakomita wokalistka- Aneta Todorczuk-Perchuć. Pani Aneta wybrała serię zabiegów mezoterapii oraz naświetlania lampą LED, a także zagęszczanie włosów nieinwazyjną metodą kanapkową. Efekty oraz wrażenie aktorki możecie Państwo obejrzeć w poniższych materiałach.
przed_po_1

 

Ewa Mielnicka

Naszą Ambasadorką została Miss Polski 2014- Ewa Mielnicka. Klinika Włosów Hair LAB opiekuje się włosami Ewy w zakresie pielęgnacji, stylizacji oraz trychologii. Dodatkowo aby sprostać trudom pracy Miss, Ewa zdecydowała się na przedłużanie włosów metodą Tape On and OFF  . Metoda ta zapewnia wysoki komfort, bezpieczeństwo oraz pozwala na szybką zmianę wizerunku, a przede wszystkim na łatwą stylizację przedłużonych włosów. Efekty naszej pracy w poniższej galerii.
Przedłużanie włosów Przed i po

Zuzanna Butryn

Zuzanna Butryn światowej klasy modelka z agencji D’vision rozpoczęła współpracę z Klinika Włosów Hair LAB w zakresie trychologii, światłoterapii lampami LED oraz zabiegów poprawiających kondycje włosów, które w wyniku specyficznego zawodu wymagają najlepszej pielęgnacji, aby wyglądały bardzo dobrze w każdej sytuacji.

Aldona Orman

Do grona naszych Ambasadorek dołączyła Aldona Orman, która zdecydowała się na serię zabiegów trychologicznych poprawiających wygląd włosów. Aktorka ze względu na prace na planie, narażona jest na dość częste zmiany stylizacji włosów, przez co włosy są bardziej podatne na uszkodzenia i osłabienie ich struktury, aby temu zapobiec zastosowano serię zabiegów trychologicznych oraz światłoterapię. Efekty współpracy możecie Państwo zobaczyć m.in. w serialach telewizyjnych “Barwy Szczęścia” oraz “Klan”.
Aldona Orman o współpracy z Kliniką Włosów Hair LAB (z perspektywy czasu). 

Aldona Orman o rozpoczęciu współpracy z Kliniką Włosów Hair LAB. 

 


linia_HairLAB

Alżbeta Lenska

„Odkryłam raj dla włosów, Hair LAB to miejsce, w którym wszyscy są oddani temu co robią(…) ” – stwierdziła nasza Ambasadorka- Beta Lenska, która w ramach naszej współpracy korzysta z pielęgnacji włosów i zabiegów trychologicznych, a także odpowiadamy za stylizacje aktorski gwiazdy, z wykorzystaniem peruk naturalnych. Więcej na temat metod pod adresem: Trychologia

 

 

linia_HairLAB

Magdalena Wójcik

„Zawód aktora wymaga częstych zmian charakteryzacji. Włosy nieraz na tym cierpią. Dlatego metody oferowane przez Klinikę Hair Lab idealnie się sprawdzają, zarówno aby dać włosom odpocząć na co dzień, jak i do nowych wcieleń aktorskich ” – komentuje Magdalena Wójcik, przygotowująca się do dwóch premier teatralnych w spektaklu Prawda oraz Harold i Matylda.

Zobacz filmy promocyjne:

 
 
linia_HairLAB

Ivica Vrodljak

Ivica Vrdoljak (piłkarz i kaptian Legii Warszawa) rekomenduje usługi Kliniki Włosów Hair LAB.

Ivica Vrdoljak (kapitan Legii Warszawa) ambasadorem Kliniki Włosów Hair LAB (Video)

 

 
 
Ivica Vrdoljak (kapitan Legii Warszawa) poleca niechirurgiczne uzupełnianie włosów
 

 

Galeria:

System w trakcie meczu:

Privacy Preference Center