Profesjonalne kosmetyki i akcesoria do włosów

W naszej Klinice prowadzimy sprzedaż specjalistycznych produktów kosmetycznych, które zostały opracowane specjalnie dla włosów uzupełnionych. Kosmetyki fryzjerskie dostępne na rynku są odpowiednie tylko dla włosów rosnących, natomiast włosy zastąpione wymagają szczególnego traktowania, bo tylko wtedy wyglądają zdrowo i pięknie.

Dlatego też nasza rekomendacja jest taka, aby do pielęgnacji włosów zastąpionych nie używać standardowych preparatów dostępnych na rynku. Tylko odpowiednio dobrane, specjalnie zaprojektowane kosmetyki zapewnią uzupełnionym włosom piękny wygląd i długą żywotność.

Wszystkie produkty kosmetyczne ACTIV zawierają starannie wyselekcjonowane delikatne substancje ziołowe, kolagen, keratynę i inne witaminy, które pozwalają utrzymać i przywrócić włosom elastyczność, gładkość i jedwabistość. Wszystkie oferowane Państwu produkty kosmetyczne ACTIV oraz zostały przetestowane, posiadają wymagane atesty i certyfikaty. Kosmetyki te zostały zgłoszone do Krajowego Systemu Informowania o Kosmetykach.

Na miejscu w Klinice zapoznacie się Państwo z całym dostępnym asortymentem kosmetyków, a także niezbędnych akcesoriów dla uzupełnionych włosów.

Sprawdź kosmetyki

do włosów w naszym sklepie