Aktualności z Kliniki

Klinika cały czas otwarta (dostępne też videokonsultacje)

Nasza Klinika cały czas jest otwarta i możliwa jest fizyczna wizyta, nie wykonujemy zabiegów fryzjerskich i czynności objętych nowymi obostrzeniami sanitarnymi. Osoby posiadające już umówiony termin wizyty, mogą skontaktować się z nami telefonicznie, aby uzyskać informacje co do bieżącego stanu.

Zachowujemy pełen reżim sanitarny oraz wszelkie wymogi bezpieczeństwa i przeciwdziałania COVID 19. Przygotowaliśmy dla Państwa także  videokonsultacje dotyczące systemów uzupełniania włosów. Konsultacje realizowane są przez naszych specjalistów. Pozwalają także do maksimum ograniczyć czas fizycznej obecności, dzięki użyciu prostych w użyciu, profesjonalnych narzędzi telekonferencyjnych.

Konsultacja trwa od 30 do 60 minut i prowadzona jest poprzez narzędzia do video konferencji, a także telefonicznie.
Rezerwacja terminu dostępna jest po wcześniejszym telefonicznym sprawdzeniu dostępności: (22) 648 50 90

Aby potwierdzić rezerwację należy ją niezwłocznie opłacić, wybierając produkt “Konsultacja uzupełnianie włosów” w naszym sklepie internetowym.
W przypadku decyzji o zakupie systemu (po odbytej konsultacji) konieczna jest fizyczna wizyta w naszej siedzibie, do pobrania pomiarów oraz wyboru fryzury, wykonywana nieodpłatnie.

Przykłady niechirurgicznego uzupełniania włosów