(22) 648 50 90 (22) 648 01 02 klinika@hairlab.pl

 

NOWOŚĆ! TRYCHOLOGIA HOLISTYCZNA

POZNAJ NAJSKUTECZNIEJSZE METODY TERAPII TRYCHOLOGICZNEJ

Klinika Włosów Hair Lab proponuje nowe zabiegi z serii DERMA HAIR THERAPY, wykorzystywanych przy problemach z wypadającymi/ przerzedzonymi włosami, łysieniu plackowatym, łojotoku/łupieżu oraz łuszczycy.

Wszystkie proponowane zabiegi, składają się z minimum 3 kroków, wykorzystujących nowoczesne technologie – elektrostymulację oraz darsonwalizację, w połączeniu ze specjalistycznymi, trychologicznymi preparatami oraz mezoterapią mikroigłową.

Wszystkie zabiegi poprzedza odpowiednie przygotowanie skóry głowy do poszczególnych zabiegów – wykonywany jest oczyszczający, enzymatyczny peeling skóry głowy.

Dzięki przygotowaniu skóry głowy, oraz połączeniu siły 3 najskuteczniejszych terapii wykorzystywanych w leczeniu wypadających/przerzedzonych włosów, łysienia, problematycznej skóry głowy, powstał innowacyjny pakiet zabiegowy.

 

PAKIET ZABIEGÓW DERMA HAIR THERAPY:

1. DERMAMEZO STYMULACJA – Zabieg stymulujący odrost włosów oraz wstrzymujący wypadanie/przerzedzanie włosów.

2. DERMAOZON ANTISEBUM – Zabieg stosowany przy przetłuszczaniu, łojotoku, łojotokowym zapaleniu skóry głowy oraz łupieżu suchym i tłustym.

3. DERMAOZON PUVA – Zabieg stosowany przy łuszczycy.

4. DERMAMEZO PUVA – Zabieg stosowany przy łysieniu plackowatym.

MOŻLIWOŚĆ WYKONANIA NAŚWIETLANIA LAMPĄ PUVA.

DODATKOWO KAŻDY ZABIEG MOŻE ZOSTAĆ WZBOGACONY O ŚWIATŁOTERAPIĘ LED Z WYKORZYSTANIEM ODPOWIEDNIEGO KOLORU ŚWIATŁA.

 

ZALETY I ZASTOSOWANIE POSZCZEGÓLNYCH URZĄDZEŃ:

· Światłoterapia Lampą PUVA

· Elektrostymulacja

· D’arsonval (Derma Wand)

 

1. DERMAMEZO STYMULACJA
Przygotowanie skóry głowy – peeling

a. Elektrostymulacja – przy użyciu grzebieniu Triada
b. Wykorzystanie prądów D’Arsonvala – przy użyciu urządzenia Derma Wand
c. Mikro nakłucia na powierzchni skóry głowy przed wprowadzeniem serum – przy użyciu derma rolleru 0,5mm i odpowiedniego serum (w zależności od przypadku)

 

2. DERMAOZON ANTISEBUM
Przygotowanie skóry głowy – peeling

a. Elektrostymulacja – przy łojotoku, przetłuszczaniu
b. Wykorzystanie prądów D’Arsonvala – przy użyciu urządzenia Derma Wand
c. Wmasowanie lotonu leczniczego

 

3. DERMAOZON PUVA
Przygotowanie skóry głowy – peeling

a. Elektrostymulacja – przy użyciu grzebieniu Triada
b. Wykorzystanie prądów D’Arsonvala – przy użyciu urządzenia Derma Wand
c. Fototerapia- terapia strumieniem światła 311- przy użyciu lampy PUVA – Medisun 80

 

4. DERMAMEZO PUVA
Przygotowanie skóry głowy – peeling

a. Elektrostymulacja – przy użyciu grzebieniu Triada
b. Wykorzystanie prądów D’Arsonvala – przy użyciu urządzenia Derma Wand
c. Fototerapia – terapia strumieniem światła 311- przy użyciu lampy PUVA – Medisun 80
d. Mikro nakłucia na powierzchni skóry głowy przed wprowadzeniem serum – przy użyciu derma rollera 0,5mm i odpowiedniego serum (w zależności od przypadku)

· Światłoterapia Lampą PUVA

Lampa Puva, przeznaczona jest do naświetleń między innymi skóry głowy, promieniami ultrafioletowymi UV: UVA, UVB oraz UVB 311 nm. Jest to bardzo skuteczne rozwiązanie do leczenia przede wszystkim łuszczycy. Stosuje się również w leczeniu łysienia plackowatego. Najczęściej przy łuszczycy i łysieniu plackowatym jest wykorzystywany strumień światła UVB lub UVB 311nm.

Promieniowanie UVB ma bardzo dobry wpływ na kondycję skóry głowy, ponieważ redukuje liczbę komórek odpowiedzialnych za rozwijanie się łuszczycy, stanów zapalnych.

Promieniowane emitowane przez lampę, dostaje się pod skórę, pobudzając tym samym układ krwionośny. Dzięki temu naczynia krwionośne rozszerzają się, zwiększone zostaje ukrwienie, w konsekwencji czego naświetlana powierzchnia wchłania i otrzymuje więcej składników odżywczych oraz pozwala na wydalanie szkodliwych elementów.

· Elektrostymulacja

Elektrostymulacja cebulek włosowych, ma na celu powstrzymanie wypadania włosów. Specjalistyczne urządzenie do elektrostymulacji zostało stworzone w taki sposób, aby w skuteczny sposób zostały przekazane bodźce stymulacyjne, za pomocą grzebienia, na powierzchni owłosionej skóry głowy. To właśnie elektrody wydobyte z zębów grzebienia przekazują bodźce stymulacyjne, wykonując przy tym ruch obrotowy. W przypadku takiego elektrostymulatora, zostaje zwiększone ukrwienie komórek, w konsekwencji czego, zostaje ułatwione dostarczenie ważnych składników odżywczych i poprawione zostaje ukrwienie skóry głowy oraz komórek. Dzięki regularnemu stosowaniu elektrostymulatora, doprowadzamy do prawidłowego wzrostu włosów oraz wzmacniamy cebulki włosów. Włosy odzyskują również naturalny połysk.

· D’arsonval (Derma Wand)

Urządzenie D’arsonval wykorzystuje lecznicze mikroprądy D’arsonvala do produkcji ozonu O3 – wzbogaconego tlenu trójcząsteczkowego. Prądy D’arsonvala, są prądami większej częstotliwości, dzięki czemu częstotliwość drgań wynosi nawet od 300 do 500 kHz. Do zabiegów wykorzystuje się również odpowiednio dobrane (w zależności od leczonej powierzchni skóry głowy) peloty, czyli szklane zakończenia, które wytwarzają ozon o działaniu bakteriobójczym, wirusobójczym i grzybobójczym. W przypadku skóry głowy wykorzystuje się specjalistyczną pelotę w kształcie mikrogrzebienia, co pozwala na penetrację przy owłosionej skórze głowy. Ze względu na szerokie zastosowanie prądów D’arsonvala jak i produkowany przez nie ozon, urządzenie Derma Wand, ma szerokie zastosowanie w obrębie problematycznych włosów i dzięki niemu możemy zaobserwować:
– przyśpieszenie  porostu włosów,
– regenerację zniszczonych cebulek włosów,
– rewitalizację włosów (odzyskanie blasku i siły)
– poprawę zaburzonego procesu odżywiania cebulek włosów, spowodowana słabym transportem składników odżywczych
– powstawanie nowych komórek, pobudzanie starych
– leczenie łysienia plackowatego i łojotokowego
– dostarczanie wzbogaconego tlenu
jak również ma zastosowanie przy problematycznej skórze głowy, przez co:
– hamuje produkcję łoju, ściąga rozszerzone pory
– hamuje produkcję bakterii odpowiedzialnych za powstawanie łupieżu
– skutecznie walczy z nadmiernymi bakteriami i grzybami na skórze głowy, obecnymi przy różnego rodzaju schorzeniach skóry głowy
– złuszcza martwy naskórek