(22) 648 50 90 (22) 648 01 02 klinika@hairlab.pl
uzupelnianie-wlosow-dla-kobiet

Uzupełnianie włosów dla kobiet (więcej przykładów poniżej)

Więcej informacji o uzupełnieniach: https://hairlab.pl/niechirurgiczne-uzupelnianie-wlosow/

Alternatywa dla peruk

Peruki starego typu to już przeszłość. Dyskomfort korzystania z nich zainspirował nas do stworzenia czegoś nowego, lepszego, bardziej udoskonalonego i nowoczesnego. Wiele osób noszących peruki przyznaje, że niejednokrotnie odczuwało negatywne aspekty związane z ich używaniem. Mówią o poczuciu nie do końca naturalnego wyglądu czy stresu związanego z faktem, że w najmniej odpowiedniej sytuacji peruka może się przesunąć. Poza tym szczególnie latem w peruce jest gorąco i niewygodnie. Jednak przede wszystkim przygnębiające są ograniczenia w wyborze fryzur, czy też maskowanie ułomności peruki… 

Na szczęście w obecnych czasach można już zapomnieć o tym dyskomforcie. Koncepcja nowoczesnych systemów uzupełniania włosów jest taka, aby każda osoba, która je nosi miała uczucie posiadania własnych włosów. Stąd zespolenie cienkiej mikro siateczki (tzw. baza, na której osadzone są włosy) ze skórą głowy. Takie rozwiązanie eliminuje możliwość przesunięcia się włosów.

Ultra cienka siateczka, na której są osadzone nowe włosy, pozwala skórze oddychać. Po zespoleniu uzupełnionych włosów ze skórą głowy masz wrażenie rosnących, naturalnych włosów, w których śpisz, kąpiesz się, uprawiasz sporty.

Naturalną, wymarzoną fryzurę uzyskuje się poprzez zaprojektowanie jej indywidualnie dla każdego Klienta. Klient sam decyduje, jaką chciałby mieć gęstość włosów, ich ułożenie, kolor, skręt, czy długość. W przypadku standardowych peruk nie ma takich możliwości. Klient może wybierać jedynie z góry narzuconych standardów.

Oto najważniejsze atuty Hair System w porównaniu z tradycyjną peruką:

 • Peruka przykrywa całą głowę, natomiast uzupełnienie Hair System konkretne miejsca przerzedzenia włosów (np. czoło i szczyt głowy, przy czym doskonale integruje się z pozostałymi włosami).
 • Osoby noszące peruki skarżą się na dyskomfort podczas ich użytkowania:
  głowa się poci, skóra nie oddycha. Z uzupełnieniem Hair System ten problem nie istnieje, skóra głowy swobodnie oddycha.
 • Peruka jest produkowana standardowo, natomiast Hair System jest projektowany zawsze indywidualnie dla konkretnego Klienta.
 • Peruka może przesunąć się, spaść z głowy. Hair System jest przytwierdzony do skóry głowy i nie ma obawy, że spadnie, co więcej można ciągnąć za włosy bez strachu, że się przesunie.
 • Gotowa, standardowa peruka posiada już zaprojektowaną konkretną (często zbyt dużą) gęstość włosów i nie zawsze wygląda to naturalnie, w systemach Hair System sami projektujemy gęstość i ilość włosów, możemy wybrać konkretny kolor, skręt, a nawet naturalny ciemniejszy odrost włosów w przypadku włosów blond.
 • Peruki są najczęściej produkowane z włosów azjatyckich, natomiast systemy Hair System do wyboru przez Klienta, najczęściej jednak z włosów europejskich, cieńszych, ale wyglądających przez to bardziej naturalnie, doskonale się układających i z pięknym połyskiem.
 • Peruki mają prawie zawsze grube wykończenie brzegu, który jest szczególnie widoczny przy linii czoła, dlatego trzeba to zawsze maskować grzywką. Nosząc Hair System można odsłaniać czoło, a nawet zaczesywać włosy do tyłu bez obawy, że będzie widoczna linia demarkacyjna.
 • W perukach włosy są osadzone na grubych blokach, niewygodnych i wyglądających mało naturalnie. W Hair Systemach cienka i przezroczysta mikroskóra daje taki efekt, jakby włosy wyrastały ze skóry głowy. Rzadszy system ułożenia włosów, wygląda ponadto znacznie bardziej naturalnie.
 • W peruce niemożliwe jest korzystanie z basenu czy uprawianie niektórych sportów. Z włosami Hair System można pływać i uprawiać nawet ekstremalne sporty.
 • Peruki z uwagi na standardową produkcję są bardzo często niedopasowane
  do kształtu głowy, co stanowi duży dyskomfort. Hair System ma zawsze kształt odwzorowujący naszą głowę i nie ma mowy o jakimkolwiek niedopasowaniu.
 • Nosząc perukę nie można swobodnie czesać włosów do tyłu, w koński ogon, czy koka, w Hair Systemach są możliwe prawie wszystkie uczesania.
 • Perukę myjemy zawsze zdejmując ją z głowy. Natomiast włosy Hair System pielęgnujemy jak własne, co ma zasadnicze znaczenie na przykład podczas wyjazdów, czy w mniej komfortowych, intymnych warunkach i sytuacjach.
 • Spanie w peruce jest raczej niemożliwe. Natomiast z włosami Hair System nie będziesz chciał się rozstawać !!!

Zobacz jak do nas trafić >>>