Włosy są bardzo ważnym atrybutem naszego wyglądu zewnętrznego i jednym z najważniejszych elementów składających się na tzw. pierwsze wrażenie. To właśnie włosy najbardziej przyciągają uwagę drugiej osoby. Atrakcyjny wygląd ułatwia nawiązywanie kontaktów, a co za tym idzie łatwiejsze i szybsze odnoszenie sukcesów zawodowych i osobistych. Pomaga także zdobyć odpowiedniego partnera, atrakcyjną pracę, wzbudza większą sympatię i aprobatę otoczenia. Osobom atrakcyjnym przypisujemy znacznie więcej cech pozytywnych niż osobom mniej atrakcyjnym. Jednocześnie brak akceptacji własnego wyglądu jest źródłem niezadowolenia z siebie, generuje różne lęki i obawy, psuje dobre samopoczucie oraz pogarsza jakość życia.

Wypadanie włosów jest problemem, który dotyczy zarówno kobiet jak i mężczyzn. Ich utrata wiąże się z dużym dyskomfortem estetycznym oraz psychologicznym i może doprowadzić nawet do załamania psychicznego i depresji.


W naszej Klinice zapewniamy kompleksowe usługi odzyskania pięknych włosów dla osób cierpiących z powodu ich wypadania, a także osób pragnących poprawić swój wygląd.

Osoby, które chcą swoje włosy leczyć i poprawić ich kondycję decydują się najczęściej na badanie i zabiegi trychologiczne oraz terapię laserową.


Te osoby, które marzą o pięknej fryzurze korzystają z metod zagęszczania włosów, przedłużania, integracyjnych (częściowych) i protez na całą głowę. Zapewniają one nie tylko komfort, ale przede wszystkim naturalność fryzury. Stanowią również bezpieczną alternatywę dla osób, które boją się ryzyka związanego z przeszczepem chirurgicznym lub są rozczarowane rezultatami takiego przeszczepu.

Podczas konsultacji, którą przeprowadza Pani Izabela Szymczak – Właściciel Kliniki, dokładnie zostaje zaproponowana cała procedura odzyskania włosów – albo terapie wzrostu włosów, albo odpowiednia metoda ich uzupełnienia.

Dzięki indywidualnemu podejściu do problemów naszych Klientów, oraz biorąc pod uwagę indywidualne wymagania i upodobania, nowe włosy zostaną specjalnie zaprojektowane i wystylizowane zgodnie z każdym życzeniem.

Rozumiejąc w pełni ten niezwykle złożony problem, do każdej osoby podchodzimy z największym szacunkiem i uwagą. Zapewniamy pełną anonimowość i intymną atmosferę. U nas każda osoba może czuć się odprężona i choć na chwilę zapomnieć o stresach dnia codziennego.

Nasi Klienci mogą sami wybrać stylistę, który będzie odpowiedzialny za wykonanie fryzury zgodnej z ich oczekiwaniami, a następnie w każdym okresie wykona stosowną pielęgnację, odświeżenie koloru czy fryzurę na wyjątkowe okazje.

Odzyskane włosy pozwalają uzyskać nie tylko atrakcyjny wygląd, ale również powrót do normalnego, pełnego radości życia – bez stresu wywołanego dyskomfortem spowodowanym utratą włosów.