RZĘSY MINK– są to rzęsy jedwabne z domieszka syntetyku, przez co charakteryzują się subtelnym blaskiem i delikatnością, nie tracąc jednak na intensywności koloru. Są bardzo delikatne i zapewniają niesamowity efekt. Rzęsy te są elastyczne, nie prostują się, mają idealny profil skrętu (C) przez co doskonale podkreślają i optycznie powiększają oko. Doskonale komponują się z rzęsami naturalnymi. Są delikatne, przez co nie obciążają i nie niszczą naturalnych włosków na powiece. Są bardzo komfortowe i praktycznie niewyczuwalne.

W zależności od oczekiwań klientki, oferujemy wachlarz metod cechujących się rożnym wydłużeniem i zagęszczeniem rzęs.

przedluzanie-rzes

METODA 1:1– przedłużenie i delikatne zagęszczenie rzęs naturalnych, wynikające z faktu iż do każdej rzęsy naturalnej doklejana jest jedna, nieco grubsza rzęsa mink. Zabieg ten umożliwia przedłużenie rzęs naturalnych nawet o 50%, zaleca się jednak ich maksymalne przedłużanie o 30%, dzięki czemu efekt jest subtelny i naturalny, oko staje się podkreślone, a jego kształt wymodelowany.

METODY 2d-5d są to metody objętościowe, w których do jednej rzęsy naturalnej doklejane są odpowiednio 2-5 rzęs, w zależności od poziomu zagęszczenia, jaki uzyskać chce klientka. Do zabiegów objętościowych używamy odpowiednio cieńszych rzęs mink, przez co ich ciężar równomiernie rozkłada się na rzęsie naturalnej, nie obciążając jej. Długość rzęs jak i ich oczekiwany kształt (np. ,kocie oko’) dobierana jest indywidualnie do rzęs klientki.

Hollywood Effect– maksymalne zagęszczenie, aplikowane rzęsy są cieniutkie, miękkie i delikatne. Nadają spojrzeniu niepowtarzalnego wyglądu, będąc jednocześnie lekkie i bardzo komfortowe. Zniewalający efekt utrzymuje się około 4-6 tygodni, zapewniając klientce niesamowita wygodę i oszczędność czasu poświęcanego na wykonanie codziennego makijażu.

zageszczanie-rzes